Yaratıcı Bahçe Ürünleri

Yaratıcı Bahçe Ürünleri

Havalar ısındıkça Bahçe keyfi yapılır diye bilinir ama kışın bile bahçenize ufak dokunuşlar yaparak yaratıcı fikirler ortaya çıkararak bahçenize farklı bir atmosfer yaratarak kendini gösterir hale getirebilirsiniz… Evinde üsküdar laminat parke firması ile zemin döşemesini yaptırdığınız gibi bahçenize ufak dokunuşlar yapmaya ve
Bahçe dekorasyonunda, işe yaramaz diye düşünülen malzemelerden harika dekoratif ürünler çıkartacağız…
Ve bir çok kişi bunu tek başına kolaylıkla yapabilecek ve Atılmaya yüz tutmuş malzemelerden kendine iş imkanı bile yaratıyor ve bu tür malzemeleri satan birbirinden çok mağaza bulunuyor .
Şimdi bu yazımda işe yaramaz diye düşünülen malzemelerden neler yapabilir

1.Her sezon yaz kış demeden çiçeklerin türüne göre çiçekler dikilir. Bu çiçekler bahçeye renk katar. Çiçekleri dikerken tüm yaratıcılığınızı kullanmak için de toprağa sıradan dikilen çiçekler yerine bunları saksı görevini görebilecek malzemenin içine dikebilir ve bahçenizin her köşesinden yerini alabilir. Örneğin kullanmadığınız üç veya dört kollu ve başları yukarı bakan bir sürahileriniz varsa, bunu saksı görevinde kullanabiliriz.
2. Eski araba lastiklerini sprey boyalarla renk renk boyayarak üst üste üç tane şeklinde koyarak içine çiçekler dikerek bahçelerin vazgeçilmezi haline getirebilirsiniz.
3. Cam kavanozlarla evin yapılan aksesuarlar gibi bahçe dekorasyonunda da kullanabilirsiniz. Aynı boyda farklı renkte şişeleri boyayarak tavan dan ve ağaçtan yaparak hissi veren ışıklandırma yansıma hissi verilebilir.
4. Beyaz Ferforje malzemelerle saksılar için masa görevi yada kitaplık görevi görebilir.
5. Sebze ve meyve kasalarını boyayarak biraz yaratıcılığınızı da kullanarak modern sehpa görevi görür.

konumuz