Partikül Temizleme

Partikül Temizleme

Dpf Çınar Makine Firması
Dpf Çınar Makine firması (Çınar Dpfmac Cleaning Machine) uzun süren araştırmaların sonunda oluşan deneyim bilgi ve birikimlerini bir araya getirerek son teknolojilerden fayda sağlayıp verimli bir makineler tasarlayıp bu alanda ihtiyaca yönelik kaliteli Dizel Partikül temizleme makinası ve türevlerini üretmektedir.

Dizel araçlarda yanma sonucu oluşan, egzoz gazında bulunan partikülleri filtreleyen parçaya partikül filtresi denir. Görevi egzoz gazını partiküllerden temizleyerek, egzoz partikül emisyonunu düşürmektedir.

DpfMac Partikül temizleme Kabinli makinemize doğru biçimde, partikül ya da katalizörü başlığa taktıktan sonra kapağını kapatıp tamamen oto kontrol sistemle kumanda panosundan otomatik aç-kapa sistemle temizlik gerçekleşmektedir.

Partikül filtre temizleme makinesi sıvıyı önce 80 derece getirerek çalışmaya başlamaktadır. Kabinli makine partikül filtre ve katalizörü açık çalışma ortamından tamamen ayrıştırılır. Kapalı bir kabinin içinde gözle görülebilir bir şekilde temizleme işlemlerini gerçekleştirmektedir. Özel havalandırma sistemi eklenerek çıkan işlem buharı ortamdan dışarı tahliye etmektedir.

Kabinli makinede bulunan tüm metal parçaların 304 paslanmaz çelik kullanılarak üretilmiş olması önemli bir kriterdir.

Partikül temizleme makineleri, temizleme sırasında yumuşamış olan kirliliği hava desteği ile dışarı atabilme özelliğine sahiptirler ve de bu şekilde çalışmaktadırlar.

Dpfmac Partikül Temizleme Makinası hakkında detaylı bilgi almak için ilgili web sitesini ziyaret ederek daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

Dizel Partikül Filtre dpf mac Çınar makine aracılığı ile ulaşabilirsiniz, dizel motorlu araçlarda yanma sonrası ortaya çıkan kurumları ve zararlı gazları tutmak için tasarlanan doğaya daha temiz hale gelmesi için zaralı tüm maddeleri içerisine hapseden yapıya sahiptir. Avrupa standartlarına göre tasarlanan bu sistemde hidrokarbonlar (HC), karbon monoksit (CO) gibi egzoz emisyonlarını ve partikülleri azaltmak için, emisyon düzenlemesini karşılamak üzere tüm dizel motorlu araçlarda partikül filtre kullanılmaktadır. Bu sistemin amacı partikül parçacıklarının süzülmesiyle daha düşük emisyon değerine sahip egzoz gazı yaratmaktadır.

Dpf Mac ürünlerini hakkında detaylı bilgi almak için https://www.dpfmac.com/en/  web sitesini ziyaret edebilirisniz.

DPFMAC İstanbul, Turkey
Tel: +90 212 321 20 09
GSM: +90 554 182 11 09
Email: info@dpfmac.com

Bulgaria
T&T Trade Ltd
Bulgaria
Velingrad
+359 888 520 135
tt_trade@abv.bg
T.Metkov

konumuz