Metropol Şehirde Araç Asansörleri

Metropol Şehirde Araç Asansörleri

Metropol bir şehirde yaşıyorsanız en çok dert edindiğiniz konu malum trafiktir. Hızlı kentleşmenin ve nüfusun artması ile beraber araç sayıları da hızlı bir şekilde artış göstermektedir. Bununla birlikte otopark sorunları da artmaya başlamıştır. Pek çok farklı marka ve modellerdeki araçlar için yeterli miktarda otopark alanı bulmak ne yazık ki mümkün olmuyor.

Metropol Bir Şehirde Asansörler

Günümüzde bu otopark sorunlarını çözmek için araç asansörleri kullanılmaktadır. Genellikle binalarda yeterli alanın bulunmaması araç sahiplerinin en fazla şikayetçi oldukları konulardan biridir. Ve bir çözüm bulunmasını istedikleri konuların en başında yer almaktadır. Hem yerden tasarruf etmek için hem de kısıtlı alanları daha verimli kullanabilmek için binaların en üst katına veya bodrum katına araç asansörleri sayesinde araçlar park edilmektedir.

Araç asansörünün yaygınlaşması ciddi oranda artış göstermeye başlamıştır. Forces Makina Araç Asansörü Firması ile birlikte otopark sorununuza karşı etkili çözümler elde edebilirsiniz. Araç asansörleri yük asansörlerinde olduğu gibi fazla ağırlığa sahip olan araçları rahat bir şekilde taşımaktadır. Forces Yük Asansörü Firması 2000 kg’dan başlayan kapasiteleri ile araç asansörleri sayesinde insanların hayatları kolaylaştırılmaktadır.

Araç asansörlerinin kapıları otomatik  veya yarı otomatik olarak tasarlanmaktadır. Kapalı kabin olarak tasarlanan araç asansörlerinde kapının olması bir zorunluluk teşkil etmektedir.

Yük Asansörü

Yük asansörü yük taşımak amacıyla üretilmiş asansör çeşididir. Bu asansörlerin insan asansörlerine göre konforu ve hızı farklıdır..Genellikle fabrika, depo ya da otoparklarda kullanılmak üzere üretilmektedir. Aynı zamanda yük asansörleri ağır ortam şartlarında başarıyla çalışmaktadır. Tesis edildiği binanın en zor şartlarına göre tasarlanan yük asansörleri 500 kg’dan 10.000 kg’a kadar müşterinin isteğine göre faklı kapasitelerde üretilmektedir.

Hidrolik yük asansörleri ise seyir mesafesinin az olduğu orta yükseklikteki binalarda kullanılmaktadır. Bu sayede hidrolik yük asansörleri ile konforlu bir seyir yaşanmaktadır. Aynı zamanda işletme maliyeti açısından da çok fazla tasarruf sağlamaktadır. Bununla birlikte kapı tipleri ihtiyaçlara göre özel olarak üretilebilmektedir. Temiz açıklığı ve yüksekliği sağlayacak şekilde yarı otomatik veya tam otomatik olarak kullanılabilmektedir.

Yük asansörü ya da araç asansörü için hemen Forces Asansör ile irtibata geçiniz.

  •  Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
  •  Tel: 08502411025
  •  Gsm: 0532 785 44 65
  •  Faks: 0216 394 40 99
  •  E-Mail: info@forcesmakina.com

 

konumuz