Forces Firması Asansörleri

Forces Firması Asansörleri

Forces Makina ile iletişime geçerek asansörler hakkında genel bilgiye sahip olabilirsiniz. Uzun yılların vermiş olduğu  tecrübe ve deneyimler sayesinde  sektörde kaliteli işlere imza atmıştır. Özellikle iş ortaklarına sağlamış olduğı kaliteli ürün seçenekleri ile  Türkiye’nin en çok tercih edilen araç asansörü firması olmayı başarmıştır.

Forces Makina Asansörleri

Firma sektöründeki gelişme ve yenilikleri sürekli takip etmektedir. Bu sayede Ar-ge alanında çalışmalarını yaparken ülke ekonomisine de değer katacak ürünleri geliştirmektedir. Aynı zamanda sanayi alanında bir çok kurum ve kuruluş tarafından ürünleri tercih edilmektedir.

Ürün imalatı yaparken, imalatında kullanılan malzemelerin ve komponentlerin kalitesi aynı olmaktadır. Bu nedenle sahip olduğu kalite değerinin bütünüdür. Bu sayede asansörlerle ilgili yönetmelikler ve standartlara uygun ve sürekli test, muayene ve kontrol prosedürlerine uygun ekipmanlar kullanılmaktadır.

Asansör çeşitlerinden biri de engelli asansörüdür. Ülkemizde son yıllarda yasaların da teşviki ile engelli asansörü kullanımı diğer yıllara göre daha da artmıştır. Bu asansör, engelli, yaşlı ve tekerlekli sandalye kullanıcıları için tasarlanmıştır. Aynı zamanda daha geniş giriş kapısı standart otomatik kapıdır. Ayrıca düğmelerin kabartmalı olması ve buton yerlerin daha aşağı seviyede yatay pozisyonda olması gibi özellikler nedeniyle diğer asnasörlerden farklıdır.

Birçok farklı mekanlarda engelli asansörü veya merdiven asansörü görmek mümkündür. Bu sayede hastaneler, sosyal mekanlarda özel mülklere, bankalara ve okullara engelli asansörü kullanılmaktadır. Böylelikle engelli kişilerin yaşamları bir ölçüde kolaylaştırmasına yardımcı olmaktadır.

Gerekli seyir mesafesi aynı zamanda özel olarak tasarlanmış projenize uygun platform sistemleriyle yapılabilmektedir. Bu sayede iç ve dış mekanlara uygulanabilmektedir. Forces Makine sizleri kaliteli, emniyetli ve konforlu asansörler ile buluşturmaktadır. Tercihleriniz hususunda kompozitör, paslanmaz sac, galvaniz, alüminyum veya camlı olarak yapılabilmektedir. Detaylı bilgi için hemen irtibata geçiniz.

Makaslı Lift Hakkında

Makaslı Lift; depolarda bulunan malzemelerin katlar arasında taşınmasını ve sevkiyat alanlarında araç yükleme ve boşaltmasını sağlamaktadır.  Pek çok işte kullanılan makaslı liflet sayesinde işletmelerin verimliliği artmaktadır. Yük liftleri tamamen özel imalattır. Ayrıca müşterilerin istekleri ve talepleri doğrultusunda projelendirilmesi yapılmaktadır. Yüksek performanslı ve kapasiteli  uygulamalarda kullanılmaktadır. Hatta istediğiniz ölçüde ve ihtiyacınız doğrultusunda üretimi yapılmaktadır.

konumuz