Forces Makina Asansörleri

Forces Makina Asansörleri

Forces Makina Asansörleri  hakkında bilgi almak isterseniz hemen müşteri temsilcileri ile iletişime geçiniz. Forces Makina bünyesinde araç asansörü, makaslı lift, yük asansörü, araç platformu, yük platformu imalatını yapmaktadır.

Büyük şehirlerde ki trafik kesinlikle en büyük problemdir. Günümüzde nüfusun yoğun bir şekilde artmasıyla araç sayıları da çok fazla artmıştır. Bu nedenden dolayı otopark problemleri de çoğalmıştır. Artık araçlar için yeterli miktarda otopark alanı bulmak oldukça zor olmaktadır.

Otopark Sorunlarının Çözümü

Günümüzde araç asansörleri otopark problemlerini çözebilmek için çok fazla tercih edilmektedir. Özellikle binalarda otopark sorunları yeterli alan bulunmadığından dolayı problem yaratmaktadır. Binaların üst katlarına ya da bodrum katlarına hem kısıtlı alanları değerlendirmek hem de yerden tasarruf etmek için araç asansörleri yapılmaktadır.

Araç asansörleri son yıllarda ciddi oranda yaygınlaşmaya başlamıştır. Araç Asansörü firması olan Forces Makina ile otopark probleminize karşı etkili çözümler bulabilirsiniz. Yük asansörlerinde ki gibi araç asansörleri de fazla ağırlığa sahip olan araçları basit bir şekilde üst ya da alt kata taşımaktadır.

Forces Yük Asansörü Firması 2000 kg’dan başlayan kapasiteleri ile araç asansörleri sayesinde insanların hayatları kolaylaştırmaktadır. Araç asansörlerinin kapıları otomatik ya da  yarı otomatik olarak tasarlanabilmektedir. Kapalı kabin olarak tasarlanan araç asansörlerinde kapının olması zorunluluk teşkil etmez.

Forces Makina Asansörleri

Yük asansörleri yük taşımak amacıyla üretilmektedir. İnsan asansörlerine göre bu asansörler konfor ve hız açısından değişkenlik göstermektedir. Özellikle depo, fabrika, hastane, alışveriş merkezi ya da otoparklarda kullanılmak üzere üretimi yapılmaktadır. Ayrıca yük asansörleri her türlü ağır ortamda çalışmaktadır. Müşterinin tamamen isteğine göre 500 kg’dan 10.000 kg’a kadar  veya  faklı kapasitelerde yük asansörlerinin üretimi yapılabilmektedir.

Hidrolik yük asansörleri ise seyir mesafesinin az olduğu orta yükseklikteki binalarda tercih edilmektedir. Böylelikle hidrolik yük asansörleri ile konforlu bir seyir yaşanmaktadır. Aynı zamanda işletme maliyeti açısından da oldukça tasarrufludur. Bununla birlikte kapı tipleri ihtiyaçlara göre özel olarak imalatı yapılabilmektedir. Temiz açıklığı ve yüksekliği sağlayacak şekilde yarı otomatik veya tam otomatik olarak kullanılabilmektedir.

Yük asansörü veya araç asansörü için hemen Forces Asansör ile iletişime geçiniz.

  •  Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
  •  Tel: 08502411025
  •  Gsm: 0532 785 44 65
  •  Faks: 0216 394 40 99
  •  E-Mail: info@forcesmakina.com

konumuz