Forces Hakkında

Forces Hakkında

Forces Makina Asansörleri ; Büyük şehirler başta olmak üzere pek çok yerleşim yeri için otopark sorunu hızlı bir şekilde artmaktadır. Sürekli büyüyen ve kalabalıklaşan şehirlerde otopark sorununun çözümü çok katlı ve araç asansörü kullanan otoparklar ile sağlanmaktadır.

Hidrolik yada elektrik tahrikli olarak tasarlanabilen araç asansörleri otomatik veya sürgülü kapılı olarak tercih edilebilmektedir. Fakat elektrik tahrikli asansörler ise daha trafik yoğunluğu yüksek olan park yerlerinde avantaj sunmaktadır. Trafiğin düşük olduğu otoparklarda ise 5 kata kadar olan binalarda kullanılması uygundur.

Araç asansörü sayesinde genel olarak 3000 – 10.000 kg arasında değişkenlik gösteren araçların; binaların üst yada bodrum katlarına park edilmesi mümkün olurken çok sayıda aracın parkına imkan sunan otoparklar için ise araç asansörü vazgeçilmez hale gelmektedir. Araç asansörleri sayesinde otopark olarak kullanılan alanlarda yer kayıplarını önlemektedir.

Forces Makina Asansörleri

Forces Yük Asansörü, siz değerli müşterileri için oldukça makul fiyatlar ile kaliteli, konforlu ve güvenilir bir şekilde hizmet vermektedirler. Şirket tüm hizmet süreçlerinde kalite odaklı bir yaklaşım sergilemektedir. Profesyonel çalışan kadrosu ile yeni teknolojik gelişimlere ayak uydurmaktadırlar. TSE – CE – MMO tescilli olan modern ve kaliteli ürünler ile sizlere hizmet vermektedirler.

Forces Makina şirketinin hizmet vermiş olduğu kategoriler şöyledir:

  • Yük asansörü ve platformu
  • Araç asansörü ve platformu
  • Engelli Lift ve Asansörü
  • Makaslı Yük Platformu
  • Katlı Otopark
  • Döner Tabla Platformu
  • Personel Yükseltici Platformu
  • İnsan Asansörleri
  • Araç Platformu

Asansör hizmeti fiyatları ile ilgili bilgi edinmek isterseniz eğer aşağıdaki telefon numaralarını arayabilirsiniz. Böylelikle şirket yetkilileri ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Asansörler, çeşitlerine göre insan ya da yük malzemelerini yüksek katlı binalar arasında taşınmasını sağlayan sistematik yapılardır. Asansör çeşitleri sırası ile şu şekildedir: yük asansörü, araç asansörü. Forces Makina Araç asansörü hizmeti ile ilgili fiyat bilgisi almak isterseniz eğer aşağıda bulunmakta olan telefon numaraları ya da e- mail adreslerini kullanarak firma yetkilileriyle iletişime geçebilirsiniz.

Forces Makina Yük Asansörü ve Yük Platformu İmalatı
Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
Tel: 08502411025
Gsm: 0532 785 44 65
Faks: 0216 394 40 99
E-Mail: info@forcesmakina.com

Yük Asansörleri

Yüksek katlı binalarda, giriş yada merdivenleri eşya taşımak için uygun olmayan evlere eşya taşımanın en kolay yolu yük asansörüdür. Bu sayede evden eve nakliyat kolay bir şekilde olmaktadır..

Eğer taşınılacak binada asansör yoksa yada bina yönetimi var olan asansörü kullanmaya izin vermiyorsa eşyaların daha sağlıklı taşınabilmesi için yük asansörü kullanılabilmektedir.

konumuz