Ümraniye Araç Ekspertiz Firması

Ümraniye Araç Ekspertiz Firması

Ümraniye araç ekspertiz firması aracılığı ile yapılan oto ekspertiz bilir kişi incelemesi, tetkik ve değerlendirme demektir. Tamamı bilgisayar kontrollü gerçekleştirilen testler sonunda aracın o an ki durumu hakkında size detaylı bir ekspertiz raporu sunuyoruz. Hatta alacağınız araç hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayarak yatırımınızı doğru araca yapmanızda sizin partneriniz oluyoruz. Aynı zamanda İstanbul’un çoğu yerde şubemiz vardır. Pendik oto ekspertiz, Ümraniye oto ekspertiz firması gibi semtlerde de bulunan size en yakın firmalarımıza ulaşabilirsiniz.

Ümraniye Araç Ekspertiz Firması

Oto ekspertiz firması 501 nokta güvenilir hizmet ve Türkiyenin ilk TSE Belgeli Ekspertiz firması olarak hizmet vermektedir.

Ümraniye Oto Ekspertiz Hizmetleri aracınızın için yapılan pek çok testi kapsamaktadır. Bununla birlikte yapılan testlerimiz aşağıdaki gibidir.

Süspansiyon Testi
Fren Testi
Motor Testleri
Boya Kaporta Testi
Elektrik Testleri
Araç Ön Kontrolleri
Araç Alt Kontrolleri olmak üzere pek çok testimiz bulunmaktadır.

Tüm marka ve model aracınıza yapılan testlerimiz son teknolojik cihazlarla %100 doğru bir şekilde ölçülmektedir. Aynı zamanda işini bilen profesyonel bir ekiple çalışmaktayız. Testler yapıldıktan sonra detaylı bir rapor hem sözlü hemde yazılı olarak müşteriye verilmektedir. İstanbul’da 20’ye aşkın noktada Ümraniye Oto Ekspertiz firması hizmet sunmaktadır.

İkinci el araçlarınıza doğru bir ekspertiz hizmeti aldığınız takdirde değerinden fazla fiyat ödemek zorunda kalmazsınız. Sizinde oto ekspertiz hizmeti ihtiyacınız varsa bize iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Daha Ayrıntılı Bilgi ve Danışmanlık için Firma İle irtibata geçebilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz
Adres: Armağanevler Mh. Mithatpaşa Cd. No:179/A Ümraniye İstanbul
Telefon: 0552 697 35 06
Mail: info@otoekspertizuskudar.com

Oto Ekspertiz Testleri

Yapılan bazı kontrol ve testler aşağıdaki gibidir;

Ön Takım Testi
Motor Testi
Süspansiyon Testi
Fren Testi
Kaporta ve Boya  Analizi
Elektronik Beyin Kontrol
Endoskopik Kontroller

Ekspertiz temiz ve daha az masrafı olan ikinci el araç almak ve sıfır araç almayı düşünmeyen kişiler için iyi bir seçenektir. Hem kullanışlı hemde bakımlı ikinci el araba satın alabilmek için de kesinlikle dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Çünkü bu unsurların göz önünde bulundurulması, ilerleyen zamanlarda arabayla daha büyük sorunların ortaya çıkmasını engellemektedir.

Sizde ikinci el araç satın almayı düşünüyorsanız kesinlikle Ümraniye oto ekspertiz firması gibi tarafsız bir ekspertizden arabanın durumu ile ilgili oto ekspertiz raporu almalısınız. Bu rapor sayesinde aracın çiziğinden arızasına kadar ince ayrıntısını görebilirsiniz öğrenebilirsiniz. Bu sayede arabayı alıp almama konusunda net bir karar verebilirsiniz.

konumuz