Savaş Moving Kadıköy Ofis Taşıma

Savaş Moving Kadıköy Ofis Taşıma

Kadıköy Ofis Taşıma firması olarak bilinen Savaş Moving vermiş olduğu hizmetlerde müşterilerinin memnuniyetini sağlamak adına bir çok çalışma yapmaktadır. Profesyonel çalışma prensibi sayesinde müşterileri tarafından İstanbul’da en çok tercih edilen firma olmayı başarmıştır.

Kaliteli ve ekonomik nakliye hizmetleri ile adını duyurmuş Savaş Nakliyat’tan hizmet almak isterseniz hemen iletişim bilgilerinden irtibata geçebilirsiniz. Müşteri temsilcileri evinizde keşif yapması için ücretsiz ekspertizi yönlendirecektir. Ekspertiz incelemelerini yaptıktan sonra taşınma planını yapar, kullanılacak malzemeden taşıma işlemini gerçekleştirecek personel sayısına kadar tüm detayları raporuna ekler ve size sunar. Karşılıklı bir şekilde anlaşma sağlandığında gün belirlenir ve belirlenen gün içerisinde nakliye işlemi gerçekleştirilir.

Acıbadem evden eve nakliyat şirketi ile hızlı ve profesyonel şekilde güvenli bir şekilde taşınabilmeniz mümkündür. Vermiş olduğu hizmetlerde müşterilerinin talep ve isteklerini değerlendirip o doğrultuda ilerlemektedir. Alanında uzman, müşteri ilişkileri kuvvetli personelleri ile profesyonel nakliyat hizmetleri sağlamaktadır. Ekonomik fiyatları ile bütçenizi zorlamayacak şekilde size destek olmaktadır. Savaş Moving, nakliyattan hizmet almak istediğinizde müşteri temsilcileri ile irtibata geçerek ücretsiz ekspertiz talebinde bulunabilirsiniz.

Ücretsiz ekspertiz evinizde genel incelemeleri yaparak nakliyat işleminin ilerleyişi ve gerekli malzemelerin listesi oluşturulmaktadır. Taşıyacak aracın sayısı, personel sayısı, paketleme malzemesinin türü ve miktarı, asansör gerekip gerekmediği gibi ayrıntılara göre de size bir fiyat teklifi sunacaktır. Karşılıklı anlaşma sağladığınızda belirlenen gün taşınmanız gerçekleşir.

Caddebostan ev taşıma şirketi olan Savaş Moving,, değerli müşterileri için banka ofis taşıma, eşya depolama ve de evden eve nakliyat hizmetleri sunmaktadır. Caddebostan Nakliyat yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedeflemektedir ve bu hedef doğrultusunda yapmış olduğu hizmetlerini büyük titizlik içerisinde yapmaktadır. Nakliye hizmeti almak istediğinizde eşyalarınız ya da yükleriniz istediğiniz adresten alınıp istediğiniz adrese zamanında teslim edilmektedir.

Savaş Moving, Nakliyat şirketinin yapmış olduğu hizmetler hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz eğer oluşturulmuş olan bağlantıya tıklayabilirsiniz. Bu sayede hızlı bir şekilde Savaş Moving  şirketinin web sitesine erişim yapabilirsiniz.

Savaş Ev Ofis Taşıma Servisi

Tel : 0850 888 54 80
Gsm : 0532 566 54 80
Mail : savas@savasmoving.com

Adres : Küçük Bakkalköy Sahil Sok. No:4 Ataşehir – İSTANBUL

 

konumuz