Salon Dekorasyonunda Dikkat Edilecekler

Salon Dekorasyonunda Dikkat Edilecekler

Ev dekorasyonu denildiğinde ilk aklımıza gelen salon dekorasyonudur. Salonlar misafirlerin ağırlandığı ortam yaşam alanıdır. Türkiye’de yaklaşık olarak salonlar 12 metrekareden oluşmaktadır. Salon dizayn  ederken stil ve tarzını yansıtırsınız. Bu şekilde karakteriniz, kişiliğiniz ve beğenilerinizi de ön plana çıkarırsınız.

Dekoru yaparken en önemli konu bireysel ihtiyaçlar olmamalıdır. Evde yaşayanların konforu ve rahatlığı da düşünülmelidir.

Salon dekorasyonunda mobilyalar, duvar rengi, zemin döşemesi, tavan dekoru, aksesuarlar olmak üzere pek çok detay göz önünde bulundurulur. Çünkü salonlar evin en özenilen ortak yaşam alanıdır. Gösterişli ve şatafatlı ürünler burada olabilir. Ayrıca salonda fark yaratmak için sofistike ve minimalist tarzlar kullanabilirsiniz. Salon dekorasyonunda farklı tarz ve stilleri kullanarak daha farklı hava yaratabilirsiniz.

Rustik, kırsal tarz veya akdeniz tarzı gibi farklı stilleri bir araya getirerek eklektik bir tarz yakalayabilirsiniz. Salon döşerken çok fazla eşya ve aksesuar kullanmanız gerekmez.

Salon dekorasyonunda yenilik yapmak ve evinizi düzenlerken iç acıcı ve ferah bir atmosfer oluşturmak isterseniz inegöl mobilya ürünlerinde değişik tarzlarda olan seçeneklere de bakmanızı öneririz.

konumuz