Partikül Temizleme Makinesi

Partikül Temizleme Makinesi

Partikül Temizleme Makinesi (Dpf Cleaning Machine) Çınar Makine DPF Mac Kabinli Otomobil grubu, Partikül temizleme makinası imalatı partikül filtre ve katalizör Temizleme makinemiz Türkiye’de ve Avrupa’da çalışma ve temizleme prensibi özelliği ile bir ilki oluşturmaktadır. Aynı zamanda kullanılan temizleme ürününe endeksli olarak üretimi yapılmıştır. Ürünün tam temizleme ve reaksiyon ortamı sıvının 80 derece ısıya ulaşmasıyla gerçekleşmektedir.

Partikül Temizleme Makinesi Çınar

Dpf Mac Çınar Makina Partikül Temizleme Makinası sektörde yeni bir alan yaratmıştır. Ayrıca en kaliteli sistemler ile mutlu müşteriler biriktiren yeni nesil yenilikçi bir firma. Aynı zamanda profesyonel ekip güler yüzlü danışmanlık hizmetleri ile alanının en ideal firması olarak sektörde tanınır hale gelmiştir. Kısacası, ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü sorunuzu bize iletebilirsiniz. En kısa sürede iletişime geçebilmemiz için her zaman arayabilirsiniz.

Partikül temizleme makinesi olan Dpf Mac Çınar Makine katalizör temizleme amacı ile tasarlanmış yurt dışına ihracat ta gerçekleştirerek sektörde lider konuma ulaşmıştır. Radiator cleaning machines 700 modeli bunlardan biridir.

Türkiye İletişim Tel: +90 212 321 20 09

GSM: +90 554 182 11 09

Almanya İletişim Deutschlandvertrieb Ingenieurbüro Kock Saalburgstr. 97 61350

Bad Homburg

E-mail: info@ib-kock.de

Tel: 069-348 77 412

Çınar Makina Dpf Mac Firması; Partikül temizleme makinesi üretici firması olarak, Partikül filtre ve katalizör Temizleme makinemiz Türkiye’de ve Avrupa’da çalışma ve temizleme özelliği açısından bir ilk özelliği taşımaktadır. Kullanılan temizleme ürününe endeksli AISI 304 Kalite olarak üretilmiştir. Ürünün tam temizleme ve reaksiyon ortamı sıvının 80 derece ısıya ulaşmasıyla gerçekleşmektedir.

Çınar Makina Dpf Mac Firması

Bu yola güven ve hizmet ilkelerimizle çıktık. Ayrıca araştırma ve geliştirme ile her zaman bir adım önde olarak doğaya ve insana yararlı makineler ürettik. Piyasada belirlenmiş sağlamlığımız ve kazançlı hizmet için üretimimizle şimdi DPFMAC olarak karşınızdayız.

Yurt dışında her garajda mutlaka bulunması gereken ürün ülkemizde o kadar revaçta olmasa da kullanıldığı alanlarda bir hayli etkili olduğu gözlemlenmiştir. Aynı zamanda imalatını da gerçekleştiren firmanın bir de Almanya şubesi var. Ayrıca firma işlerinde büyük bir özenle çalışan ve müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmaktadır.  Ayrıntılı bilgi ve danışmanlık almak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

konumuz