Oto Ekspertiz Ümraniye Şirketi

Oto Ekspertiz Ümraniye Şirketi

Oto Ekspertiz Ümraniye şirketi Ümraniye ve çevresinde güvenilir, kaliteli ve tarafsız bir ekspertiz hizmeti sağlamaktadır. En hızlı ve en doğru bilgiler ile aracınızın testlerini yaptırabilirsiniz. Ayrıca detaylı bir rapor alabilirsiniz.

Ekspertiz şirketi müşteriler için 3 farklı hizmet paket seçeneği sunmaktadır. Bu hizmet paketleri sırası ile Boya Kaporta Ekspertizi, Full Ekspertiz Paketi ve de Motor Mekanik Ekspertiz şeklindedir. Bu hizmet paketleri arasından ihtiyacınız doğrultusunda bütçenize uygun olacak şekilde bir ekspertiz paketi seçebilirsiniz.

Ümraniye Oto Ekspertiz fiyatları hakkında araştırma yapmak için yanda oluşturulmuş olan bağlantı metni üzerine tıklayabilirsiniz. Bu sayede kolay bir şekilde Ümraniye Oto Ekspertiz şirketinin web sitesine ulaşabilirsiniz. Böylece oto ekspertiz fiyatları hakkında ayrıntılı bir bilgi edinebilirsiniz.

Boya Kaporta Testi Hakkında

Boya kaporta testi; arabada en önemli oto ekspertiz testlerinden biridir. Ülkemizde kural ve sınır tanımaz sürücüler ve trafik yoğunluğunda dolayı kaza oranı yüksek ülkeler arasında yer almaktayız. Araç fiyatlarının yüksek olması, ağır kusurlu araçların onarılıp trafiğe çıkmasına sebep olabilmektedir.

Bu test ile araç elektronik ölçüm cihazları ile ölçülerek hangi parçaların boyandığını, boyanın lokal boya mı yoksa parçanın tamamen mi boyandığını yada değişen parçaların orijinal mi yoksa yan sanayi parça mı olduğu da tespit edilebilmektedir. Bu sayede boyanan ve değişen parçalardan aracın nasıl bir kaza yaşadığı belirlenebilmektedir.

Araç alım ve satım işlemlerinde büyük önem taşıyan boya kaporta testi için Ümraniye oto ekspertiz ile irtibata geçebilirsiniz. Aynı zamanda Ümraniye oto ekspertiz fiyatları ile de müşterilerinin memnuniyetini sağlamaktadır.

Oto Ekspertiz Ümraniye Şirketi

Ümraniye oto ekspertiz firmaları arasında tamda aradığınız adres. Bi oto ekspertiz Ümraniye oto ekspertiz Türkiye’nin ilk TSE Belgeli ekspertiz firmasıdır. Ayrıntılı bilgi almak ve danışmanlık için arayarak müşteri temsilcileri ile görüşebilirsiniz.

Araç alım satımlarınızda ihtiyacınız olan sizi gerçekten zarara uğratmayacak bir firma. Tarafsız olmalı güvenilir olmalı her iki tarafa aynı bilgileri rapor şeklinde sunabilmeli. Ayrıca günümüz ayrıntılı cihazları ile detaylı bir inceleme gerçekleştirmeli.

Ekspertiz hizmetleri ile ilgili bir fiyat bilgisi almak için linki üzerinden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Veya iletişim numaralarını arayarak bilgi alabilirsiniz.

Tepeüstü Mahallesi Alemdağ Caddesi
No:548 Ümraniye
İstanbul

0555 067 61 32

info@otoekspertizumraniye.com

www.otoekspertizumraniye.com

0216 365 01 06

konumuz