Oto Ekspertiz Şirketleri

Oto Ekspertiz Şirketleri

Oto Ekspertiz Şirketleri ve Oto Ekspertiz Nedir? 2.EL araç mı aldınız? Peki ne kadar güvenip trafiğe çıkabilirsiniz? İşte bu yüzden aracınıza ekspertiz yaptırmanız gerekecektir. Çok makul fiyatlar ile hem paranızı hem sağlığınızı koruyoruz. Birçok yerde verilen hizmet ucuz ancak müşteri memnuniyet seviyesi düşüktür. Bunun sebebi fiyatı en aza indirgeyerek hizmetten sınırlamalar yapmaktır.  Peki ekspertiz nedir? ne nasıl yapılır? bunun hakkında bilginiz var mı?

Oto ekspertiz 2. el araç alım ve satımında otomobillerin kullanıldığı süre içerisinde oluşmuş veya oluşabilecek sorunların doğru objektif ve tarafsız bir biçimde çeşitli elektronik test cihazları ile yapılmaktadır. Kısacası, profesyonel eğitimli ekip bilgisiyle otomobil alan veya satan kişilere verilen danışmanlık hizmetine oto ekspertiz denmektedir.

Oto Ekspertiz Şirketleri

Ümraniye araç ekspertiz; Dr ekspertiz’in bayilerinden biridir. Kaliteli hizmetleri sayesinde müşterilerinin memnuniyetini sağlamayı kolaylıkla sağlamaktadır. Bu sayede Ümraniye ve çevresinde sıklıkla tercih edilen bir firma olmayı başarmıştır.

Oto ekspertiz denildiğinde akla ilk gelen firma Dr ekspertiz; motor testi, fren testi, beyin testi, boya kaporta gibi arabanın iç ve dış tüm kontrollerini gerçekleştirerek yazılı bir rapor sunmaktadır. Sunduğu raporu aynı zamanda alanında uzmanlaşmış personelleri detaylı bir şekilde kişiye aktarılmaktadır.

2. el araç almayı düşünen ve aracın en ince ayrıntısına kadar her şeyini öğrenmek isteyen kişiler Ümraniye oto ekspertiz ile irtibata geçerek profesyonel hizmet almaktadır.

Ümraniye Araç Ekspertiz Hizmeti

Ümraniye Oto Ekspertiz hizmeti ; Teknik cihazları, ekipman ve robotlarla ikinci el araçların kaza/arızalar tarafından oluşan problemlerini test ve muayene edip detaylı oto ekspertiz raporu düzenlemekte olan Türkiye’nin ilk profesyonel, tarafsız, bağımsız ve tam donanıma sahip oto ekspertiz kuruluşu ve ikinci el oto test check-up merkezi olan bir kuruluştur.

Mekanik Bölümdeki yapılan kontroller esnasında araç motorunun tüm sıvıları, Kayış ve Bilyaları, Enjektör sistemi, Subap ve motor sesi, Egzoz dumanı kontrolleri yapılarak motorun genel durumu hakkında rapor oluşturmaktadır. Bu fiziki kontroller bitirilmektedir. Sonra Diagnostic test ile motor sistemlerinin çalışma değerleri belirlenerek var ise arıza kayıtları tespit edilmektedir. Ardından Motor performansı ölçümü yapılarak üretilen güç değeri tespit edilmektedir.. Oto ekspertiz Ümraniye firması araç alım satımlarınızda tam destek sağlamaktadır.

konumuz