Kaliteli Asansör Firması

Kaliteli Asansör Firması

Albaylift yük asansörü düşük maliye ile emniyetli bir şekilde eşyalarınızın ya da ağır yüklerinizin sorunsuz bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Gelişmiş ve aynı zamanda bir o kadar güvenli olan hidrolik sistem ve kumanda modu sayesinde arıza oranı düşüktür. Hidrolik asansörün kendi ağırlığından yararlanılmaktadır. Bu sayede aşağı iniş için enerji tasarrufu sağlanır ve düşük güç tüketilmesi sağlanır.

Yük asansöründeki emniyet sayesinde, elektrik kesintisi, deprem vb. gibi bir acil durum ile karşılaşıldığında, manuel acil durum valfi asansörün en yakın kata inmesini sağlamaktadır.

Albaylift araç platformu şirketinin yük asansörleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve yük taşıma işlemleriniz için destek almak isterseniz bağlantı metnine tıklayabilirsiniz.

Son yıllarda katlı otoparkların çoğalması sonucu, araç asansörlerine olan ihtiyaçta da büyük oranda artış gerçekleşmiştir.  Yüksek katlı otoparklarda araçların sorunsuz  bir şekilde üst katlara taşınmasında çok önemli bir faktördür.

konumuz