Kadın ve Erkek İçin Takılar

Kadın ve Erkek İçin Takılar

Aksesuarları hem kadın hem de erkek günümüzde sıklıkla kullanmaktadır. Kadınlar genelde kolye, yüzük, küpe, bileklik aksesuarlarını daha çok kullanırken erkekler rozet, gömlek iğnesi, kravat iğnesi ve kol düğmelerini daha fazla kullanırlar. Fakat yüzük, bileklik ve kolye kullanan erkeklerde çoğunluktadır. Özellikle şekil verilen ve sembolleri olan aksesuarlar genelde çok fazla erkekler tarafından ilgi görmektedir. Tabi bu durum erkeğin tarzına ve zevkine göre değişkenlik gösterebilir.

Altın, gümüş gibi değerli taşlardan olduğu gibi imitasyon pek çok takı da tercih edilebilir. Günümüzde takı artık giyimi bütünleştiren bir aksesuar haline gelmiştir. Erkek olsun kadın olsun giyilen kıyafete uygun mutlaka bir takı arayışımız olur. Bu bazen küçük bir kolye de olabilir ya da büyük bir saat de. Bu tamamen kişinin giydiği kıyafetle uyumuna bağlıdır.

Özellikle özel günlerimizde takılar bir kat daha önem kazanır. Çünkü bütün gözler sizin üzerinizde olacaktır. Ve çok nadir olan ve stilinizi yansıtan bir takı arayışınıza girersiniz. İşte tam bu anda özel tasarım takılar imdadınıza yetişir.  Özel tasarım takılar tasarlayan cananyolacstamboul markasında kendi zevkinize göre mutlaka bir takı bulabilirsiniz.

Canan Yolaç’ın kendi markası olan cananyolacstamboul’da ikonik tasarım yüzük, ikonik tasarım bileklik, ikonik tasarım kolye, ikonik tasarım broş, ikonik tasarım yüzük, ikonik tasarım kol düğmeleri, ikonik tasarım rozet, ikonik gömlek iğnesi, mistik tasarım yüzük, mistik tasarım bileklik, mistik tasarım kolye, mistik tasarım broş, mistik tasarım yüzük, mistik tasarım kol düğmeleri, mistik tasarım rozet, mistik gömlek iğnesi, mitolojik tasarım yüzük, mitolojik tasarım bileklik, mitolojik tasarım kolye, mitolojik tasarım broş, mitolojik tasarım yüzük, mitolojik tasarım kol düğmeleri, mitolojik tasarım rozet, mitolojik gömlek iğnesi olmak üzere pek çok çeşit takı bulunmaktadır.

Canan Yolaç takılarında yılan, timsah, uniq, çiçek, fil, şahmeran, siyam kedisi, zürafa gibi pek çok mitolojik, ikonik ve mistik semboller kullanmıştır. İnsanların geçmişten bugüne hala ilgi duyduğu bu semboller ile değerli taşları birleştirerek özel tasarımlar meydana getirmiştir. Uniq tasarım yüzük, uniq tasarım kolye, uniq tasarım yüzük, uniq tasarım bileklik bunlardan bir kaçıdır.

Bunlardan bazıları şunlardır. Inner Child Ruby & Dark Blue Crystal Fantastik Küpe, Jr. Secret Of The Universe Dark Blue İkonik Choker-Tasma, Jr. Secret Of The Universe White Crystal Mitolojik İğne Diğer ürünleri görmek için web sitesini ziyaret ediniz.

konumuz