İnegöl Mobilya Vadi Firması Hakkında

İnegöl Mobilya Vadi Firması Hakkında

İnegöl Mobilya Vadi, Bursa’nın İnegöl ilçesinde 2017 yılından beri faaliyetini sürdürmektedir.

İnegöl Mobilya Vadi

Vadi, mobilya imalatını yapmasının yanında satışını hem mağazasında hem de internet sitesinde online şekilde gerçekleştirmektedir. Günün trendlerini takip eden firmamız her zevke ve tarza uygun mobilyalar yapmaktadır. Ürettiğimiz mobilya ürünleri yatak odası takımı, yemek odası takımı, koltuk takımı, köşe koltuk takımı, genç odası takımı, çocuk odası takımı ve mobilya yan ürünleri olan aksesuarlar bulunmaktadır.

Ürünlerimiz özellikle inegöl mobilya ve inegöl koltuk kategorisinde olan ürünlerdir. Köşe koltuk takımlarımız da her zevke ve tarza göre modeller mevcuttur.

Köşe Koltuk Takımları

Evimizin en önemli mobilya kategorisine giren dekor anlamında en gözde olanlardır. Koltuk denilince aklımıza bir çok çeşit gelmektedir. Salon koltuk takımları, oturma grubu koltuk takımları ve köşe koltuk takımları. Bugün sizlere köşe koltuk takımlarından söz edeceğim.

Köşe koltuk takımları, her türlü dekorasyon tarzında üretiliyor olmaları, derli-toplu şekilleri ile birçok oturma odası ve salonun kurtarıcısı olabiliyor. Aynı zamanda yataklı olan modelleri de eviniz küçükse en ideal olanlarıdır. Oturma odanızda köşe koltuk kullanıyorsanız kullanım olarak en rahat modellerdir. Doğaları gereği modeli, rengi ve yapısı ne şekilde olursa olsun köşe takımları ortama mutlaka şık ve modern bir hava katacaktır. Parçalı, dağınık bir düzende olamamaları bunu etkileyen en önemli sebeptir. Ayrıca geniş olmalarına rağmen alanı parçalamayan bir hacime sahip olduklarından mekanda ferah bir hava yaratmaktadırlar.

Küçük bir oturma odasına sahipseniz koltuk olarak köşe takım modelleri en uygun seçimdir. Köşe koltuk takımları hem yeterli ölçüde çok oturma alanı sağlamaktadır. Hem de tek tek, parça parça olmadıklarından mekanı çok fazla eşyayla dolu, boğucu bir hale getirmezler.

Köşe takımlar her farklı zevke hitap eden, her dekorasyon prensibine uygundur. Değişik boyutlardaki salon ve oturma odaları için uygun köşe koltuk takımları mevcuttur. Klasik, rustik, minimalist veya modernist seviyor olabilirsiniz, kesinlikle bu tarzlara uygun tasarlanıp üretilmiş bir takım bulabilirsiniz. Ayrıca club veya chesterfield gibi birçok klasikleşmiş tasarımın köşe koltuk takımı olacak şekilde uyarlanmış modelleri de var. Çok fazla çeşidi bulunan inegöl mobilya kategorilerinden de bu modelleri bulabilirsiniz.

Uygun ve kaliteli modeller arıyor iseniz İnegöl Bursa’da bir çok mobilya mağazası bulabilirsiniz. Nakliyat sorununu dert etmeyin. Bir çok firma bu konuda çok hassas çalışmaktadır. Ayrıca seçtiğiniz ürünleri hasarsız bir şekilde anlaşma yaptıkları evden eve nakliyat firması ile evinize göndermektedir. Ödeme konusunda kredi kartına taksit imkanı ve kapıda ödeme seçenekleri bulunmaktadır. Sizin tek yapmanız gereken evinize ve zevkinize uygun model seçmek.

konumuz