Hasta Yatağı Neden Tercih Edilmeli

Hasta Yatağı Neden Tercih Edilmeli

Hasta Yatağı Kiralama; Safir Hasta Yatakları firması tarafından hastaların tedavi süreçlerinin hızlı bir şekilde ilerlemesi amacıyla verilen bir hizmettir. Hastaların yatağa bağımlı olarak geçireceği süreçlerde hasta yatakları kullanılan en önemli medikal ürünlerden biridir. Hasta yataklarının tercih edilmesindeki en önemli sebep ise; hastanın yatak yarası oluşumunun engellenmesi ve hastanın oturabilir, yatabilir ve yemek yiyebilir pozisyona kolay bir şekilde gelmesidir. Hasta yatakları; manuel olarak ve kumanda ile ayarlanabilmektedir.

Hastanın tedavisini destekleyecek şekilde hastaya sürekli olarak pozisyon belirlenmektedir ve bu pozisyonlara hasta yatakları ile kolay bir şekilde ayarlanmaktadır. Hastanın dönmesi gibi durumlarda düşmesinin engellenmesi için yatak kenarlarında korkuluklar bulunmaktadır. Bu sayede hasta yakınları evde bulunan yatakları kullanmamakta ve hasta yatağı kiralamaktadır.

Hastaların tedavi süreçlerinde rahatlamasını masaj koltukları da sağlamaktadır. Hastanın kan dolaşımının düzenli olması ve ağrılarının giderilmesi için sıklıkla tercih edilmektedir.

konumuz