Dr Oto Ekspertiz Ümraniye

Dr Oto Ekspertiz Ümraniye

Dr oto ekspertiz Ümraniye Merkez firması Ümraniye’de yer almaktadır. Konusunda uzman kişiler tarafından aracınıza gerekli tüm işlemler yapılmaktadır. Yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübeye güvenerek aracınızı gönül rahatlığı ile güvenilir ellere teslim edebilirsiniz. Dr oto ekspertiz Ümraniye araçlarınızla ilgili teknik bilgiye sahip personeller ile kusursuz hizmet vermeyi her daim bir görev olarak benimsemiştir. Her geçen gün kendini yenileyen ve geliştiren profesyonel personeli ile kaliteli hizmet vermektedir. Modern ekipman ve cihazlar ile sizlere hizmet vermektedir. Kaliteyi hız ile birleştiren Dr oto ekspertiz Ümraniye Merkez ile irtibata geçip araçlarınızın tamirini, bakımını ve onarımını yaptırabilirsiniz.

Oto Ekspertiz

2.el araç alırken çok dikkat etmeliyiz. Aracın başından kaza geçmiş mi kaportası boyanmış mı frenleri ne durumda bunlar ilk düşündüklerimiz. Oto ekspertizler ikinci el bir aracın ne durumda olduğunu size en küçük ayrıntılarına kadar bildirirler. Bundan dolayı aracınızı baktırdığınız oto ekspertiz çok önemlidir. Çünkü ekspertizin raporlarına göre o aracı alıp almamaya karar veririz.

Ümraniye oto ekspertiz aracınızın motoruna, beynine, frenlerime, kaportasına , aracın başından kaza geçmiş mi ve bunun dışında daha pek çok  şeye bakarak size hem yazılı hem de sözlü olarak rapor vermektedir. Dr oto ekspertiz bünyesinde yeni nesil teknolojik araçlar ile hizmet vermektedir.

Oto ekspertiz ümraniye olarak, aracınızın testlerini en kısa sürede çok fazla bekletmeden yapmaktayız. Bu hizmetten almak için  web sitesine tıklayınız.  Böylece detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dr Oto Ekspertiz Ümraniye Merkez

Ümraniye oto ekspertiz firması Dr oto ekspertiz, müşterilerinin memnuniyetini sağlamak adına bir çok çalışma yapmaktadır. Ekspertiz hizmetlerine son teknoloji cihazları kullanmakta ve alanında uzmanlaşmış personellerle kaliteli bir şekilde devam etmektedir.

2. el araç satın almak isteyen kişiler kesinlikle ekspertiz tarafından alacakları aracın incelenmesini sağlamalıdır Çünkü aracın motoru, beyni, freni, değişen parçası olup olmadığı gibi önemli bilgilere erişmesi gerekir. Bu bilgilere erişen kişiler aracı alıp almama konusunda daha bilinçli hareket eder.

Alanında uzman personeller tarafından yapılan incelemeler yazılı bir şekilde raporla kişiye verilmektedir. Yazılı rapor kişiye sözlü bir şekilde aktarılmaktadır. Bu sayede kişinin araçla ilgili en doğru bilgilere erişmesi sağlanmaktadır. Detaylı bilgi ve tarafsız ekspertiz raporu için hemen iletişime geçebilirsiniz.

konumuz