Dr Oto Ekspertiz Firmasını Tanıyalım

Dr Oto Ekspertiz Firmasını Tanıyalım

Dr oto ekspertiz; İstanbul’un hemen her bölgesinde araç ekspertiz hizmeti veren köklü ve kurumsal bir firmadır. Vermiş olduğu hizmetlerde müşterilerinin memnuniyetini sağlayabilmek adına son teknolojileri kullanmakta ve personellerine her daim eğitimler vermektedir. Her biri alanında uzman personelleri ile de kaliteli hizmetler vermeye devam etmektedir.

Dr oto ekspertiz ile 2. el araç satın almak isteyen kişiler aracın değişen parçasını, boyasını, kaportasını, motor testini, beyin testini ve fren testini hızlı bir şekilde yaptırabilmektedir. Tüm incelemelerin yapılması sonucunda yazılı bir rapor oluşturulmaktadır. Bu rapor uzman personeller tarafından sözlü bir şekilde de aktarılmaktadır. Kişi aracı alıp almama konusunda daha güvenli ve bilinçli bir karar verir.

Kurumsal bir şekilde çalışmalar gerçekleştiren Dr ekspertiz; oto ekspertiz alanında sektörünün tüm ihtiyaçlarını en kaliteli şekilde karşılamaktadır. 9 yılı aşkın süredir sektörden sektörün içerisinde yer alan Dr oto ekspertiz; profesyonel ve eğitimli ekspertiz uzmanları ile tamamen müşteri odaklı misyonu ile kaliteli ve kusursuz hizmetler vermektedir. Tüm arabaların marka ve modellerini tek çatı altında güvenli bir şekilde ekspertiz yapmaktadır.

Ümraniye oto ekspertiz firması olarak bilinen Dr ekspertiz; vermiş olduğu kaliteli hizmetleri ile müşterilerinin memnuniyetini sağlamış ve her geçen gün müşteri portföyünü genişletmiştir. Son teknoloji cihazlar ile araçları detaylı bir şekilde incelemektedir. Bu incelemeler; motor testi, beyin testi, fren testi, boya kaporta incelemesi, aracın değişen parçası olup olmadığıdır.

2. el araç satın almak isteyen kişiler araçlarının geçmişine dair tüm bilgileri öğrenebilmek için oto ekspertiz firmalarından destek olurlar. Bu sayede Dr ekspertiz personelleri incelemeleri yaparak hem yazılı hem de sözlü rapor sunarlar. Detaylı bilgi için Ümraniye Dr Oto Ekspertiz firması ile irtibata geçiniz. Önceden randevu almayı unutmayın.

Ümraniye Oto Ekspertiz hizmetleri ile ilgili fiyat bilgisi almak için şirketin web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Dr ekspertiz personelleri her biri alanında uzmanlaşmış ve son teknoloji cihazları ile profesyonel hizmet sunmaktadır. Güler yüzlü ve titiz çalışma prensibi ile de müşterilerinin gönlünü fetheden personeller; araçların incelemesini yaptıktan sonra yazılı ve sözlü olarak rapor vermektedir. Bu sayede araçla ilgili her türlü bilgi müşteriye aktarılır ve doğru bir karar vermesi sağlanır.

Dr oto ekspertiz; fren testi, beyin testi, motor testi, yanal kayma testi, dyno testi, obd testi, arıza testi, alt kontrol testi, süspansiyon testi, lastik derinlik testi, boya ve kaporta testi ile kapsamlı bir inceleme ile araçla ilgili en ince ayrıntıya kadar bilgi sahibi olabilirsiniz. Dr ekspertiz; size tarafsız, güvenilir ve profesyonel hizmetler vererek sizin karar vermenize fayda sağlamaktadır.

konumuz