Dr Ekspertiz Ümraniye

Dr Ekspertiz Ümraniye

Dr oto ekspertiz; İstanbul’un hemen her bölgesinde araç ekspertiz hizmeti veren köklü ve kurumsal bir firmadır. Vermiş olduğu hizmetlerde müşterilerinin memnuniyetini sağlayabilmek adına son teknolojileri kullanmakta ve personellerine her daim eğitimler vermektedir. Her biri alanında uzman personelleri ile de kaliteli hizmetler vermeye devam etmektedir.

Dr ekspertiz ile 2. el araç satın almak isteyen kişiler aracın değişen parçasını, boyasını, kaportasını, motor testini, beyin testini ve fren testini hızlı bir şekilde yaptırabilmektedir. Tüm incelemelerin yapılması sonucunda yazılı bir rapor oluşturulmaktadır. Bu rapor uzman personeller tarafından sözlü bir şekilde de aktarılmaktadır. Kişi aracı alıp almama konusunda daha güvenli ve bilinçli bir karar verir.

Kurumsal bir şekilde çalışmalar gerçekleştiren Dr ekspertiz; oto ekspertiz alanında sektörünün tüm ihtiyaçlarını en kaliteli şekilde karşılamaktadır. 9 yılı aşkın süredir sektörden sektörün içerisinde yer alan Dr oto ekspertiz; profesyonel ve eğitimli ekspertiz uzmanları ile tamamen müşteri odaklı misyonu ile kaliteli ve kusursuz hizmetler vermektedir. Tüm arabaların marka ve modellerini tek çatı altında güvenli bir şekilde ekspertiz yapmaktadır.

Ümraniye Oto Ekspertiz, yetkili ve bağımsız bir firmadır. Öncelikli prensipleri müşterilerinin yüzde yüz doğru ve tarafız olarak hazırlanmış bir rapor almalarını sağlamaktır. Almış olduğunuz ikinci el araçlarınızın geçmiş bilgilerini öğrenebilmeniz için sizlere üç farklı hizmet paketi sunmaktadırlar. Bu paketler şu şekildedir; Full Ekspertiz, Boya Kaporta Ekspertiz, Motor Mekanik Ekspertiz. Ekspertiz şirketi sayesinde bu hizmet paketlerinden birini seçerek en kısa sürede aracınızın test ve kontrollerini yaptırmanız ve ayrıntılı bir rapor almanız mümkündür. Yapılmakta olan testler ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Oto ekspertiz Ümraniye Fren Testi fiyatları ile ilgili bilgiye ulaşmak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak firma yetkilileri ile irtibata geçebilirsiniz.

konumuz