Dpf Mac

Dpf Mac

Çınar makina partikül temizleme makinaları (Diesel Particulate Filter Cleaning Machine) olarak, uzun süren araştırmalar sonucu oluşan deneyim ve birikimleri bir araya getirerek son teknolojilerden fayda sağlayıp verimli bir makineler tasarlayıp sizlere sunmaktayız.

Sektörel  tüm eksiklikleri tamamlayarak doğru çalışmalar yaparak yola çıktığımız makinelerimizle yeni bir marka yaratarak bu sektörde yerimizi almış bulunmaktayız. Dünya standartlarında belgeleri olan, müşteri odaklı hizmet anlayışı, estetik ve aerodinamik tasarımı ile pratik kullanımlı makinelerimizle fark yaratmak için hızlı adımlar ile hedefe doğru ilerlemekteyiz.

Güven ve hizmet ilkelerimizle çıktığımız bu yolda, araştırma ve geliştirme her zaman bir adım önde olarak doğaya ve insana yararlı makineler ürettik. Piyasada belirlenmiş sağlamlığımız ve kazançlı hizmet için üretimimizle şimdi DPFMAC olarak karşınızdayız.

Yıllardır olduğu gibi uluslararası kalite, iş güvenliği ve çevre dostu belgelerimizle tüm dünya ülkelerine satışımız vardır.

Sektördeki bu yolda hiçbir değerimizi ve ilkemizi kaybetmeden ürettiğimiz makineler ve DPFMAC markamızla yanınızdayız.

Tel: +90 212 321 20 09
GSM: +90 554 182 11 09

konumuz