Albaylift Asansörleri Hakkında Bilgi

Albaylift Asansörleri Hakkında Bilgi

Asansör çeşitlerinden bir olan yük asansörü, şahıs eşliğinde yükün taşınmasını sağlamaktadır. Fabrikalar, hastaneler, depo ve alışveriş merkezlerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Yük asansörlerinde insan asansörlerinden farklı olarak konfor ve hız aranmamaktadır. Bunun yerine malzeme ve eşya taşıma kapasitesi önem arz etmektedir.

Hidrolik ve makineli tahrik sistemi olarak genellikle yük asansörlerinde tercih edilmektedir. Orta yükseklikte seyir mesafesinin çok olmadığı binalarda hidrolik çözüm ile konforlu bir seyir sağlanmaktadır. Bununla birlikte işletmeler için tasarrufludur.

Kapı tipleri ise ihtiyaçlara göre özel olarak istenilen temiz açıklığı ve yüksekliği sağlayacak şekilde yarı otomatik çift kanatlı veya tam otomatik olarak imalatı gerçekleştirilmektedir.

Albaylif yük asansörü dışında araç asansörü, engelli asansörü ve insan asansörünün de imalatını yapmaktadır. Bununla birlikte personel yükseltici platformu da üretmektedir. Ürünleri ve hizmetleri hakkında bilgi almak için linke tıklayınız.

konumuz